Addoor - zavolejte nám Zavolejte nám (+420) 603 470 543

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety dokáží dokonale zatemnit vnitřní obytný prostor a zabránit přehřívání interiéru.Další důležitou funkcí je bezpečnostní ochrana oken a zlepšení tepelně - izolačních vlastností. Obsluha těchto systémů je velmi jednoduchá a není zapotřebí žádných zvláštních úkonů. Venkovní rolety se vyplatí i z finančního hlediska. V porovnání s dalšími okennými systémy se dají pořídit za velmi příznivé ceny. Podívejte se na venkovní rolety z naší nabídky a vyberte si vhodný druh. Rádi s vámi zkonzultujeme nejvhodnější typ, který se bude hodit k vašemu domu nebo bytu.

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Navíjecí schránka je vyrobena válcováním z hliníkového plechu tl. 1 mm. Okraje schránky jsou zapertlované. Povrch schránky je z venkovní strany lakován práškovou barvou a opatřen ochrannou odstranitelnou folií. Přední revizní díl schránky je skosen v úhlu 20°. Schránka je na stranách uzavřena hliníkovými bočnicemi v barvě schránky. Schránka obsahuje navíjecí hřídel, kladky pro navinutí roletového pancíře, kuličková ložiska hřídele, plastové průchodky a ocelové pérové závěsy. Velikosti schránek se řídí výškou nábalu (okna).

Velikosti schránek: 125, 138, 150, 165, 180 a 205 mm

Barvy schránek: bílá, hnědá SF, šedá, světle béžová, stříbrná, na přání dle vzorníku RAL.

Vodící lišty: hliníkový extrudovaný profil lakovaný práškovou barvou dle barev schránek a s polyetylenovým těsněním s vysokou stabilitou.

Roletový pancíř: vyroben z hliníkových válcovaných profilů vyplněných polyuretanem bez FCKW s oznacením M 317 nebo M 411 Lamely pancíře jsou perforované, horních 10 lamel je neperforovaných. Pancíř je možno na přání dodat celý neperforovaný. Barevné provedení standard dle vzorníku. Pancíř je aretován mezi kladky nebo vymezovací plechy, na přání je aretován sponkami. Koncová lamela: Typ SL KU, extrudovaný hliníkový profil, pro šírky menší než 1 m s ocelovým závažím, povrchová úprava práškovou barvou. Z boku otocné zarážky z PVC.

Ovládání zajišťuje elektromotor (230V) s převodovkou od firmy Becker. V základním provedení je roleta vybavena popruhovým navijákem s popruhem a průchodkou s kartáčkem nebo šnůrovým navijákem se šnůrou a průchodkou s perem. Barva je standardně bílá nebo hnědá. Na přání je možno roletu dodat se zapuštěným nebo polozapuštěným navijákem a klikovou prevodovkou.

Venkovní rolety

Předokenní rolety pod omítku

Hlavní přednost této rolety spočívá v jejím ukrytí pod fasádní nebo zateplovací systém, takže nenarušuje celkový vzhled a estetiku budov. Hlavním předpokladem pro instalaci tohoto systému je instalace speciální navíjecí schránky k překladu oken již během hrubé stavby. Po celkovém dokončení fasády domu se instaluje roletový pancíř.

Rolety s integrovanou sítí proti hmyzu

Tyto luxusní rolety v sobě skrývají nesporné výhody obou systémů, tj. jak rolet, tak i sítí proti hmyzu.

Chci se nezávazně poptat