Addoor - zavolejte nám Zavolejte nám (+420) 603 470 543

Sekční garážová vrata Termo PU 4

Sekční garážová vrata Termo PU 4
  • Jedná se o ekonomickou variantu zateplených sekčních garážových vrat. Tato garážová vrata jsou složena z horizontálních sendvičových panelů s polyuretanovou výplní o celkové tloušťce 42 mm. Povrch panelu je opláštěn z obou stran žárově zinkovaným ocelovým plechem, který může být na povrchu hladký nebo se zvýrazněným motivem, například drážky, kazety nebo struktury dřeva. Svislý pohyb panelů je zajištěn vodicími dráhami umístěnými na stranách vjezdového otvoru.
  • Barevné provedení obsahuje unikátní počet 28 dekorů dřeva (folie) nebo jsou lakovány v libovolném barevném odstínu RAL. Uvnitř sekce je zapěněn výztužný ocelový pás pro spolehlivé uchycení otočných závěsů. Tato konstrukce sendvičového panelu zajišťuje jeho maximální tuhost a vynikající tepelně izolační vlastnosti. Spodní a horní hrany vrat jsou opatřeny speciálním hliníkovým profilem, do kterého jsou zasunuty gumové těsnící lišty.
  • Vrata udržují v rovnovážné poloze vinuté torzní pružiny, zajišťující snadné ovládání vrat i bez motoru. Jsou upevněny na torzní tyči , která přenáší jejich kroutící moment přes hliníkové bubny na ocelová zvedací lana, uchycená ke spodní sekci. Automatický pohyb vrat může zajišťovat motorový pohon garážových vrat Marantec nebo Sommer s miniaturním dálkovým ovladačem. Pohon lze namontovat i dodatečně.

Chci se nezávazně poptat