Addoor - zavolejte nám Zavolejte nám (+420) 603 470 543

Sekční garážová vrata Hörmann EPU-40

Aktuální sleva 15% z ceníku vrat - viz ceníky
Sekční garážová vrata Hormann EPU-40
  • Ideální vrata s dobrou tepelnou izolací pro garáže navazující na dům nebo kdy vede z garáže vchod rovnou do domu.Tato izolovaná sekční garážová vrata jsou složena z horizontálních nad sebou řazených sendvičových panelů s polyuretanovou výplní o tloušťce 20/40 mm, která je z obou stran kryta žárově zinkovaným ocelovým plechem.
  • Vnější pohledový povrch panelů může být hladký, s horizontálními drážkami nebo kazetami. V základním provedení jsou vrata dodávána v bílé barvě RAL 9016. Dále je možné si vybrat provedení v barevném odstínu Color dle katalogu případně zvolit do detailu věrný přírodní vzhled dřeva se všemi výhodami bezúdržbových ocelových vrat, případně si vybrat libovolný odstín podle vzorníku RAL.
  • Konstrukce sendvičového panelu zajišťuje jeho maximální tuhost a vynikající tepelně izolační vlastnosti. Spodní a horní hrany vrat jsou opatřeny speciálním těsnicím profilem. Panely tvoří vratové křídlo, které se pohybuje po speciálně tvarovaných kolejnicích. Na těchto kolejnicích jsou též ukotveny boční těsnicí profily. Konstrukce vrat vyhovuje bezpečnostním normám EU a zajišťuje maximální životnost. Vrata je možné ovládat ručně po instalaci zámku nebo pomocí elektrického pohonu Hormann Promatic případně Supramatic s dálkovým ovládáním. .

Chci se nezávazně poptat